Sporta Veselības centrā, kas atrodas Valmieras peldbaseina ēkā, uzstādīts jauns Ergoline Balance 440 Vibra Shape vertikālais solārijs ar vibrogrīdu.

Vēlamā ādas krāsa tiek iegūta, pateicoties melanīnu (tumšo pigmentu) izstrādei. Latvijas klimatiskajos apstākļos, īpaši aukstajos gadalaikos, nemaz tik bieži nesanāk izbaudīt saulainās dienas. Gaismas trūkums tiek saistītas ar depresiju un melanholisku sajūtu rašanos. Savukārt solārijs ir laba alternatīva, lai kompensētu saules trūkumu un uzlabotu garastāvokli.

Tas, kas šo solāriju atšķir no citiem solārijiem Valmierā un tuvējā apkārtnē, ir vibrogrīda, kas stimulē aptuveni 20 000 soļus 10 minūtēs. Vibrācija ir locītavas saaudzējoša,  un nodrošina muskuļu veidošanos, tādejādi uzlabojot ķermeņa fleksibilitāti un koordinācijas spējas. Uzlabotā asins cirkulācija pastiprina iedeguma rezultātus. Tāpēc šis solārijs būs lieliski piemērots steidzīgajiem, kas vēlas apvienot patīkamo ar lietderīgo.

Solārijs ir aprīkots ar gaisa kondicionēšanas un stereo sistēmām. Ultravioletās lampas, pirms nonākšanas tirdzniecībā un ekspluatācijā, tiek pakļautas rūpīgām pārbaudēm un laboratoriskiem testiem.

Gaidīsim Jūs Sporta Veselības centrā, Valmieras peldbaseina ēkā.

Darba laiks: Darba dienās no 9.00 – 19.00, Sestdienās no 9.00 – 17.00, Svētdienās brīvs.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: +371 29721191

Dalīties ar rakstu