No 7. līdz 17. novembrim īpašais piedāvājums Sporta Veselības centrā –  20% atlaide relaksējošajai, klasiskajai un vakuuma masāžām!

Ar medicīniski sertificēto Weyergans iekārtu veiktās vakuummasāžas iesakām izmantot sasprindzinātiem muskuļiem, muguras sāpju gadījumā, limfmezglu aktivizācijai un limfodrenāžai. Šo masāžu pielieto arī tūskas mazināšanai, ādas tonusa uzlabošanai, mīmikas un vecuma krunciņu līdzināšanai, kā arī taukaudu šķelšanai un ķermeņa apjoma samazināšanai.

Sporta Veselības centra speciālistu veiktā klasiskā masāža uzlabos asinsriti, skābekļa piegādi visā ķermenī un limfas plūsmu, izkustinās pasīvos muskuļus, nostiprinās saites un palīdzēs atbrīvoties no dažādām muskuļu sāpēm.

Savukārt par darba dienas saspringumu palīdzēs aizmirst relaksējošā masāža. Tā būs viens no ātrākajiem un efektīgākajiem veidiem kā novērst ikdienas sasprindzinājumu visā ķermenī. Uzlabosies visa ķermeņa pašsajūta, kā arī masāža atbrīvos ne tikai no fiziskā sasprindzinājuma, bet arī no stresa un nemiera.

Gaidīsim Jūs ciemos Sporta Veselības centrā Valmierā, Rīgas ielā 91! Tālrunis informācijai un pieteikšanās procedūrām: +371 29721191

Cenrādis: https://svc.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/

Dalīties ar rakstu