Pakalpojumi
FIZIOTERAPIJA
Fizioterapeitu konsultācijas »

Konsultācijas laikā fizioterapeits novērtēs ievainojuma vai saslimšanas nopietnību un ietekmi un ķermeņa funkciju, izvērtēs kustību kvalitāti, muskuļu spēku un citus fiziskos raksturlielumus, lai sastādītu individualizētu, tieši Jūsu veselības stāvoklim un dzīvesveidam piemērotu rehabilitācijas plānu.

Ārstnieciskā vingrošana »

Ārstnieciskās vingrošanas augstākais mērķis rehabilitācijas perioda beigās ir atjaunot optimālu fizisko sagatavotību, ļaujot klientam atgriezties ikdienas un brīvā laika, tai skaitā sporta, aktivitātēs.

Kinezioloģiskais teipings »

Kinezioloģijas teipings ir fizioterapijas metode, kuras galvenais mērķis ir veicināt ķermeņa pašdziedināšanas procesu. Parasti to izvēlas kā papildmetodi fizioterapijai, ārstnieciskai vingrošanai un fizikālajām procedūrām, lai saglabātu iegūtos rezultātus.

Miofasciālās tehnikas »

Miofasciālo tehniku var raksturot kā lokālu, dozētu ārstniecības personas roku iedarbošanos uz skriemeļiem, ekstremitāšu locītavām, muskuļiem, saitēm ar mērķi atjaunot to normālās funkcijas, tādā veidā arī novēršot sāpes un uzlabojot stāju.

Trigerpunktu terapija »

Masāžas rullis, masāžas bumbiņa ir Tavs personīgais masieris, ko vienmēr ņemt sev līdzi uz treniņu, sacensībām, nometni, ceļojumā vai turēt mājās ikdienas lietošanai. Daudzi sportisti vairs nevar iedomāties savus treniņus bez šī revolucionārā trenažiera, kas lieliski kalpo arī dziļās muskulatūras nostiprināšanai.

Ārstnieciskā masāža »

Masāža ir viena no vissenākajām un efektīvākajām ārstēšanas metodēm!

Fizikālā terapija »

Ārstniecības kompleksā ātrākam efektam sāpju un iekaisumu procesu mazināšanai, kā arī traumētu orgānu un audu funkcijas atjaunošanai tiek pielietotas arī fizikālās terapijas procedūras – ultraskaņa un TENS (transkutānās elektroneirostimulācijas).

SPORTA REHABILITĀCIJA
Sporta rehabilitācija »

Lai mazinātu traumu biežumu, smagumu, un maksimāli paaugstinātu sasniegumus sportā, nepieciešams būtisku uzmanību pievērst profilakses pasākumiem.

Fiziskā sagatavotība »

Fiziskās sagatavotības treniņi ietver vispusīgu organisma sagatavošanu slodzēm un dziļās muskulatūras nostiprināšanu. Fizioterapeits izstrādās individuālu treniņu plānu atbilstoši attiecīgajā sporta veida specifikai.

Profilakse »

Profilakses pasākumi ieņem ļoti būtisku lomu profesionālu sportistu, sporta amatieru un jo īpaši bērnu un jauniešu ikdienā, kas nodarbojas ar sporta aktivitātēm. Profilakses pasākumi ļauj izvairīties no traumām, uzlabot sportiskos rezultātus un būtiski palielina veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā.

Funkcionālais treniņš »

Funkcionālais treniņš kvalificēta fizioterapeita vadībā ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, ja vēlies uzlabot savu veselību, pašsajūtu, veidot proporcionālas ķermeņa formas un sagatavot ķermeni jauniem izaicinājumiem gan sportā, gan ikdienā.

Sporta masāža »

Sporta masāža ir viena no sporta treniņu sistēmas sastāvdaļām, ko izmanto sportistu fizisko īpašību pilnveidošanai. Paaugstina organisma funkcionālās spējas, uzlabo sportisko formu, noņem nogurumu, paaugstina darba spējas.