MŪSU DARBĪBAS VIRZIENI

Fizioterapija un sporta rehabilitācija

FIZIOTERAPIJA UN SPORTA REHABILITĀCIJA

Fizioterapeita arsenālā ir lielas iespējas. Lai izvērtētu pacienta fizisko funkcionālo stāvokli, tiek izmantotas dažādas metodes

Topošo un jauno māmiņu mazuļu fizioterapija

Topošo un jauno māmiņu mazuļu fizioterapija

Saudzējoša vingrošana grūtniecēm palīdzēs uzlabot pašsajūtu, sagatavoties dzemdībām, mazinās saspringumu un sāpes mugurā, veicinās skābekļa apgādi gan mazulim, gan māmiņai.

Ķermeņa estētika

Ķermeņa estētika

Masāža ir viens ātrākajiem un efektīgākajiem veidiem kā novērst ikdienas sasprindzinājumu visā ķermenī. Patīkami relaksē, uzlabo limfas plūsmu, asinsriti un skābekļa piegādi visā ķermenī.

PAKALPOJUMI

Vacuum massage

Vacuum massage

Non-invasive mechanical massage technology, which is performed by a mechanical device that absorbs the skin by suction, creates a skin fold and mobilizes that skin fold.

Gaitas analizators

Gaitas analizators

Bēbīšu vingrošana

Viesnīca

Valmieras draudzīgākā viesnīca “Naktsmājas”, kas lepojas ar jauku un atsaucīgu personālu, 2013. gada vasarā svinējām savu desmito jubileju.

Solarium with vibrating training

Solarium with vibrating training

A new Ergoline Balance 440 Vibra Shape Vertical Tanning Bed with Vibrator is installed at the Sports Health Center, located in the Valmiera Swimming Pool Building.

Ultraskaņa

Aerobo darba spēju testēšana

Baseins

Functional magnetic stimulation

Functional magnetic stimulation

Pelvic or lumbar musculature is a versatile therapy where a strong magnetic field stimulates muscle contraction.

Zemūdens masāža

Zemūdens masāža notiek pēc vispārējiem klasiskās masāžas principiem, bet atšķirība ir tāda, ka šo masāžu speciālists veic nevis ar rokām, bet ar ūdens strūklu, tādējādi masāža ir daudz spēcīgākā.

Funkcionālie treniņi

Funkcionālais treniņš kvalificēta fizioterapeita vadībā ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, ja vēlies uzlabot savu veselību, pašsajūtu, veidot proporcionālas ķermeņa formas un sagatavot ķermeni jauniem izaicinājumiem gan sportā, gan ikdienā.

Notikumu zāle

Peldbaseinu kompleksa Notikumu zāle ir universāla – tā piemērota gan sportam, gan citiem pasākumiem. Zāles platība – 280 kvadrātmetri.

SAZINIES AR MUMS
SADARBĪBAS PARTNERI

Dalies ar draugiem