Aicinām apmeklēt Cigun nodarbības Valmierā, Valmieras peldbaseina 1.stāva Notikumu zālē! Nodarbības norisinās katru trešdienu plkst.9:00 – 10:30. 

Ciguns ir austrumu (ķīniešu) sena atveseļošanās un psiholoģiskā treniņa māksla, kas ļauj atbrīvoties no slimībām, pagarināt dzīves ilgumu, nostiprināt fizisko ķermeni un garu, un dziļāk izprast apkārtējo pasauli.

Cigun terapija ietver: pašmasāžu (fizisko un enerģētisko), meditācijas prāta mieram, elpošanas vinginājumus, fiziskos vingrojumu kompleksus no medicīniskā ciguna vingrojumu kompleksu grupas, kas domāti cilvēka veselības uzlabošanai un ķermeņa vingrumam. Vienlaikus tiek trenēta koordinācija, koncentrēšanās, lokanība un līdzsvars.

Ciguns ir dzīvesveids, ko katrs var ieviest savā dzīvē lai rūpētos par savu fizisko un garīgo veselību! Ciguns palīdz izveidot enerģijas krājumus un māca mums izmantot enerģiju lietderīgi un saprātīgi. Sistemātiski nodarbojoties ar cigunu, uzlabojas pašsajūta, attīstās intuīcija, situācijas izpratne, pasaules redzējums.

Vienas nodarbības ilgums ir apmēram viena stunda un 30 minūtes. Optimālākajā variantā nodarbība notiek vienu reizi nedēļā un dalībniekiem ieteicams vingrinājumus praktizēt arī mājās, līdz pat 20 minūtēm dienā. Aicinām ierasties ērtā apģērbā, līdzi ņemot kādu siltāku zeķu pāri.

Nodarbības vada Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas sertificēta Cigun metodes speciāliste Līga Jeleviča.

• Nodarbības notiek katru trešdienu, plkst.9:00 – 10:30.
• Nodarbībai nepieciešams ērts apģērbs, siltākas zeķes.
• Nodarbības cena – 8 EUR.
• Pieteikšanās: +371 29721191
• Vietu skaits ierobežots!

Dalīties ar rakstu