Sporta veselības centra speciālisti palīdzēs Jums sagatavoties vasaras sezonai un iegūt kājām tādu izskatu, kādu būs grēks slēpt zem biksēm un gariem svārkiem! Visu aprīli, veicot vakuummasāžu kājām, dāvanā medikamenta Blue Line “Simply Red” uzklāšana.

Ārstnieciskās vakuummasāžas var palīdzēt cīņā ar dažāda rakstura veselības problēmām:

  • Sportistiem – lai novērstu muskuļu saspringumu un paaugstinātu izturību; lai ātrāk atjaunotos pēc smagiem treniņiem, sacensībām, fiziskām slodzēm,
  • Dāmām – lai cīnītos ar celulītu un novērstu tā veidošanos; lai formētu saistaudus un uzlabotu ādas tonusu; lai samazinātu ķermeņa apjomu,
  • Ikvienam – rētu apstrādē, muguras sāpju gadījumā, kā arī lai novērstu tūsku un smaguma sajūtu pie vieglām izmaiņām kāju asinsvados.

Visu aprīli, veicot vakuummasāžu kājām, dāvanā medikamenta Blue Line “Simply Red” uzklāšana. Blue Line “Simply Red” ir formējošs ķermeņa izsmidzināmais līdzeklis ar sildošu efektu. Tā sastāvā ir inovatīvs formējošs un apjomu samazinošs liposomu komplekss, kurā iekapsulēti augu ekstrakti un mikroaļģes, kombinācijā ar progresīvam sildošajām sastāvdaļām nikotinātu un kofeīnu, padara ķermeņa kontūru slaidāku un saistaudus stingrākus.

Gaidīsim Jūs Sporta Veselības centrā, Rīgas ielā 91, Valmierā!

Cenrādis: https://www.sportaveselibascentrs.lv/cenas/

Pieteikšanās zvanot +371 29721191.

 

Dalīties ar rakstu